Gasztronómiai kereskedelem
Kategóriák

Dolgozzon nálunk!

Jelenleg a következő nyitott pozícióra lehet pályázni: pénzügyi, villanyszerelő, karbantartó munkatárs.

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

FELADATOK

  • Számlák iktatása
  • Kimenő számlák elkészítése
  • Házipénztár kezelése
  • Nyilvántartások vezetése
  • Dokumentációk kezelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK

  • Ügyviteli rendszerek ismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kitartás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (irodai alkalmazások)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Középfokú végzettség
  • Pénzügyi szférában szerzett legalább 2 éves tapasztalat

ELŐNYT JELENT

  • Mérlegképes könyvelői végzettség (3-5 év gyakorlattal)
  • Kulcs-Soft és Diamond programok ismerete
  • Angol illetve török nyelvtudás
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Ipari konyhatechnológiai illetve élelmiszer területén szerzett tapasztalat

Villanyszerelő & szerviztechnikus

Pozíció leírása
• Javítási és karbantartási munkák tervezése és szakszerű elvégzése (külső helyszínen illetve budapesti telephelyen egyaránt)
• Beüzemelésekben való részvétel
• Gépek állapotának felmérése, hibakeresés
• Ellenőrző mérések elvégzése karbantartások során
• Alkatrészek beazonosítása, kezelése
• Szervizfolyamatok pontos dokumentálása
• Műszaki rajzok/leírások értelmezése és használata
• Kapcsolattartás és együttműködés a partnerekkel/megrendelőkkel (személyesen, e-mailen és telefonon)

• Szakmunkás vagy magasabb műszaki végzettség (mechanikai vagy elektronikai területen)
• Középfokú vagy felsőfokú erősáramú végzettség
• Hasonló területen eltöltött minimum 1-3 éves tapasztalat
• B kategóriás vezetői engedély
• Kiváló problémamegoldó készség
• Jó kommunikációs készség
• Önálló, precíz munkavégzés
• Megbízhatóság
• Energikus, motivált hozzáállás

Mit ajánlunk?
• Céges autó és mobiltelefon
• Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
• Fizetés nettó 230 - 300,000 Ft / hó

Szükséges tapasztalat:
• 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye:
XIII. ker. Budapest, Apály u. 3.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a felvetel@gastroattase.hu email címen lehet.

KARBANTARTÓ MUNKATÁRS

Feladat:

Javítási munkák elvégzése és részvétel a raktárrend kialakításában.

Elvárások:
b kategóriás jogosítvány
jó fizikum és állóképesség

Előny:
Targonca vizsga és villanyszerelésben szerzett jártasság előnyt jelent. (Nyugdíjasok jelentkezését is szívesen várjuk.)

Munkavégzés helye: 1134. Apály utca 3.

attase.hu törekszik a weboldalon megtalálható adatok pontos és hiteles közlésére. Olykor, ezek tartalmazhatnak téves információkat: a képek tájékoztató jellegűek, egyes leírások pontatlanok lehetnek vagy az árak előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. A gyártók előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják a termékek tulajdonságait, konfigurációt és a megjelenését.

iratkozzon fel hírlevelünkre