Gasztronómiai kereskedelem
Kategóriák

Dolgozzon nálunk!

Jelenleg a következő nyitott pozícióra lehet pályázni: szerviztechnikus (gázos, elektromos). Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a felvetel@attase.hu email címen lehet.

Szerviztechnikus

Főbb feladatok, munkák:
Professzionális vendéglátóipari berendezések telepítése, javítási és karbantartási munkák tervezése és szakszerű elvégzése
Beüzemelésekben való részvétel
Gépek állapotának felmérése, hibakeresés
Ellenőrző mérések elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
Szakmunkás műszaki végzettség (mechanikai vagy elektronikai területen)
Középfokú erősáramú végzettség
Hasonló területen eltöltött minimum 1-3 éves tapasztalat
B kategóriás vezetői engedély

Szükséges tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
1087 Budapest, Hős utca 1.

attase.hu törekszik a weboldalon megtalálható adatok pontos és hiteles közlésére. Olykor, ezek tartalmazhatnak téves információkat: a képek tájékoztató jellegűek, egyes leírások pontatlanok lehetnek vagy az árak előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. A gyártók előzetes bejelentés nélkül megváltoztathatják a termékek tulajdonságait, konfigurációt és a megjelenését.

attase kft a facebookon attase kft a twitteren attase kft a youtuben attase kft az instagramon attase kft a pinteresten